Вітаємо Вас на нашому сайті! Будем знайомитись, нас звати Ірина та Юрій Юрчук і вже близько 10 років ми працюєм в сфері роздрібної торгівлі продуктами харчування, реалізовуючи їх через власну мережу. За період роботи доводилося долати багато проблем задля забезпечення якісними продуктами споживача. Напрацьовувалась відповідна база добросовістних постачальників. Вивчалися всі зауваження і пропозиції споживачів. Результатом цього стало чітке розуміння того, що споживач хоче отримати якісну, свіжу, домашню, перевірену продукцію, затрачаючи якнайменше часу на її придбання.

Саме для задоволення цих потреб було прийнято рішення налагодити власне вирощування зелені та овочів, напрацювати базу родин-постачальників домашньої живності і реалізовувати все це через інтернет-магазин «Мамина ферма» - доставка якісних продуктів харчування.

Тут ви зможете придбати домашні, фермерські продукти вирощені на території нашої області, а також різну екзотику доставлену нам перевіреними постачальниками. 

При виборі родин-постачальників домашньої продукції ми беремо до уваги цілий ряд факторів, серед яких важливу роль відіграють умови, в яких утримується живність, чим її годують; як обробляють землю та вирощують на ній овочі та інші культури, які добрива та засоби захисту рослин використовують. Все це є особливо важливо, коли мова йде про смачне й здорове харчування. Окрім того, ми намагаємося працювати із приємними та симпатичними нам людьми, які не лише здатні просто виконати замовлення, а й стати надійними друзями.

Вам і Вашим близьким більше не доведеться годинами шукати потрібні продукти, стояти у довжелезних чергах, а потім тягнути величезні сумки додому за нестерпної спеки або холоду. За Вас це зробимо ми! Роблячи замовлення на нашому сайті, Ви заощадите дорогоцінний час, якого завжди так не вистачає та отримаєте якісний продукт!